25AA320A-I/P
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
25AA320A-I/P
Supply Current - Max : 5 mA
Product Category : EEPROM
Mounting Style : Through Hole
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 4 k x 8
Package / Case : PDIP-8
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 32 kbit
Packaging : Tube
Data Retention : 200 Year
Operating Supply Voltage : 2.5 V, 3.3 V, 5 V
Interface Type : Serial, 4-Wire, SDI, SPI
Maximum Clock Frequency : 10 MHz
Manufacturer : Microchip Technology
Description : EEPROM 32K 4KX8 1.8V SER EE IND