T30UXDAQPMA
Category : Sensors, Transducers Ultrasonic Receivers, Transmitters - Industrial
Product Status : Active
Voltage - Rated : 10 V ~ 30 V
Package : Box
Series : T30
Beam Angle : -
Mfr : Banner Engineering Corporation
Operating Temperature : -40°C ~ 70°C
Frequency : 224kHz